PS5 / PlayStation 5 nadchodzi! Oficjalna prezentacja gier za kilka dni!

Korporacja Sony wreszcie zdecydowała się na rozpoczęcie ofensywy. Po kilku miesiącach przegrywanej walki informacyjnej z konkurencją z obozu zielonych, niebiescy postanowili pokazać światu moc konsoli PlayStation 5.

PS5 – The Future Of Gaming to wydarzenie które odbędzie się już w czwartek 4 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Pokaz nowej generacji gier będzie można zobaczyć na stronie www.playstation.com/ps5, odbędzie się on w formie streamu i ma trwać godzinę czasu.

Szefostwo Sony zapewnia, że pokaz będzie obfitował w najlepsze gry na PS5 od najlepszych deweloperów na świecie, będzie to prawdziwy pokaz nowej generacji mający skłonić graczy do przesiadki na nowy system już pod koniec tego roku. Przy okazji należy wspomnieć, że premiera konsoli jak i gier nie jest zagrożona, tak mówi szefostwo japońskiej korporacji.

Jeżeli będzie to tylko możliwe to udostępnię stream na naszej stronie. Zapraszam do komentowania wpisów i do rejestracji na naszym forum poświęconym w całości konsoli PlayStation 5.