PlayStation 5 / PS5 w Media Expert, jutro rusza przedsprzedaż

Już jutro o godzinie 10:00 na stronie internetowej sklepu ma się rozpocząć przedsprzedaż konsoli do gier PlayStation 5. Niestety, ale konsole trafią do spragnionych wrażeń graczy dopiero w styczniu. Wysyłka zakupionych urządzeń w wersji z napędem Blu-ray rozpocznie się 21 stycznia, nieco wcześniej bo 13 stycznia rozsyłane będą konsole PS5 Digital Edition, ale tych przecież nikt nie potrzebuje.

Kilkanaście dni temu Sony zapowiedziało, że transport konsol trafi do Europy jeszcze w tym roku ale teraz firma umywa ręce i prosi by o konsolach rozmawiać bezpośrednio z sieciami detalicznymi. PlayStation Polska nie ujawnia żadnych informacji o nowych dostawach. Sieci sklepów robią co mogą na własną rękę, sprzętu nie sprzedają tylko jak widać pre ordery, byle by trochę grosza wpadło na ich konto jeszcze w tym roku. Kupno PS5 przed Świętami Bożego Narodzenia za normalną cenę jest zatem na dzień dzisiejszy mało realne. Trzeba czekać bo po prostu konsol wyprodukowano bardzo mało, a dalsza produkcja kiepsko idzie.

Zapraszam do komentowania wpisu oraz do założenia konta na forum dyskusyjnym dla posiadaczy konsoli do gier Sony PlayStation 5 / PS5: http://ps5forum.pl/member.php?action=register.