Oficjalny sklep PlayStation Gear już w Europie

Sony właśnie uruchomiło w Europie swój oficjalny sklep znany pod szyldem „PlayStation Gear”. Niestety nie jest on jeszcze dostępny w polskiej wersji językowej ale przedmioty można zamawiać już w kilku europejskich krajach co nie powinno być przeszkodą kupowania ich przez Polaków do czasu oficjalnego uruchomienia sklepu w kraju nad wisłą co chyba kiedyś nastąpi?

Sklep znajdziecie pod adresem: https://gear.eu.playstation.com/Main/Splash

Po czym będziecie zmuszeni wybrać jedną z lokacji, proponuję wybrać kraj znajdujący się w Unii Europejskiej, np. Niemcy, koniecznie nie wybierać UK ponieważ Wielka Brytania nie znajduje się już w Unii i taki zakup wiązał się będzie z dodatkowymi kosztami doliczanymi do ceny przez celników, mowa o polskim + 23% Vat i + cło!

W sklepie kupimy oryginalne i licencjonowane ciuchy, akcesoria, związane z brandem PlayStation i grami np. God of War. Znajdziesz tu kurtki, bluzy, koszulki, t-shirty, czapki, portfele, plecaki, buty, naszywki, bidony, termosy… ale niestety na chwilę obecną konsoli PS5 brak w ofercie :)…

Jak dla mnie to na chwilę obecną wygrywa plecak z oryginalnym logo PlayStation w cenie, dość wysokiej bo 132 Euro, ale wygląda fajnie więc wygrywa!