Nowa dostawa konsol PlayStation 5 do sklepów już jutro!

Sieć sklepów RTV Euro AGD poinformowała o nowej dostawie konsol PS5. Konsol będzie mało w związku z czym wprowadzono pewne ograniczenia.

Aktualizacja 19-11-2020: To już potwierdzone! Będziemy mieli dostawę konsol PS5, ale ich liczba będzie bardzo ograniczona. W związku z tym nie uruchamiamy teraz sprzedaży przez stronę www.euro.com.pl.
Nasi konsultanci po 25.11.2020 skontaktują się z tymi z Was, którzy jako pierwsi zarejestrowali się na nasz newsletter dotyczący PS5 na stronie produktu, i zaproponują 1 konsolę PS5 w wersji z napędem. Zakup będzie możliwy przy opłacie z góry lub przy odbiorze (gotówka), ze względów technicznych nie będzie możliwości zakupu produktu w ratach. Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mail, konfigurację filtra antyspamowego i odbierajcie telefon, gdy dzwoni 855 855 855!
Gdy tylko uzyskamy potwierdzenie dotyczące dostępności konsol w najbliższej przyszłości, niezwłocznie o tym poinformujemy. Zachęcamy do rejestracji w formularzu dostępnym na stronie produktu, dzięki czemu najszybciej otrzymacie informację o pojawieniu się produktów w naszym sklepie.

Jednak z drugiej strony użytkownicy zarejestrowani w sklepie otrzymują na maila informację o tym, że konsole zostaną wystawione do sprzedaży już jutro po godzinie 13:00 w sklepie internetowym RTV Euro AGD.

Zapraszam do komentowania wpisu oraz do założenia konta na forum dyskusyjnym dla posiadaczy konsoli do gier Sony PlayStation 5 / PS5: http://ps5forum.pl/member.php?action=register.