Kategorie
Newsy

Gry które ukażą się na PS5, lista 38 gier na PlayStation 5

Gry która ukażą się w ponad rok od premiery konsoli:

A Rat’s Quest: The Way Back Home od Dreamerians na PS5 to gra indie w której wcielimy się w myszkę lub szczurka. Zwierzę będzie miało za zadanie powrócić do domu, gdzie po drodze będzie na nie czychać sporo przeszkód.

Battlefield 6 od Dice na PS5 to klasyczny multiplayerowy FPS w którym dziesiątki o ile nie setki osób zmierzą się ze sobą na jednej mapie. Nowa odsłona ma pojawić się już w przyszłym roku i nic więcej o niej na tę chwilę nie wiadomo.

Dragon Age IV od Bioware na PS5 to klasyczna gra RPG osadzona w świecie fantasy, bezpośredni konkurent serii Wiedźmin i Geralta z Rivii. Według najnowszych doniesień gra nie ukaże się przed kwietniem roku 2022, tak więc trochę sobie na nią poczekamy a być może i do tego czasu zostanie zapowiedziany Wiedźmin 4 ?!

Gothic Remake od Piranha Bytes na PS5 to będzie wydarzenie ponieważ swego czasu pierwsza odsłona serii święciła triumfy na całym świecie ze względu na dobrą oprawę graficzną, świetnie przedstawiony świat i atmosferę w którą można było się wczuć. Trochę kulała mechanika gry i system walki ale co tam… Bardzo czekamy!

Nth^O Infinity Reborn od Kitatus na PS5 to gra typu RPG z walką z podziałem na tury gdzie mechanika została oparta o gry karciane. W grze będzie dużo nowinek, np. Całkowicie zrezygnowano z możliwości leczenia bohaterów podczas walki.

Ostatnią grą na liście jest PsyHotel od RG Crew (znów Polska) na PS5 w którym to gracz musi pozbywać się nieproszonych gości w prowadzonym przez niego hotelu.

Przedstawiłem listę 38 gier o których wiadomo już teraz, że ukażą się na PlayStation 5, do nich w przyszłości dołączą inne gry takie jak choćby Cyberpunk 2077 czy jeszcze nie zapowiedziane tytuły. Już niebawem, Sony na swoim pokazie gier przedstawi te większe killery typu exclusive dzieki którym konsola będzie się sprzedawała a my zobaczymy prawdziwie nową jakość rozgrywki. Czekajcie na więcej, o nowych grach napiszę już niedługo.

Pytanie do Ciebie, czy kupiłbyś PlayStation 5 dla jakiejkolwiek gry z tej listy?

Zapraszam do komentowania wpisów i do rejestracji na naszym forum poświęconym w całości konsoli PlayStation 5.

Leave a Reply