Kategorie
Newsy

Gry które ukażą się na PS5, lista 38 gier na PlayStation 5

Gry która ukażą się w 6 – 12 miesięcy od premiery konsoli:

Chorus od Fishlabs na PS5 to klasyczna strzelanka 3D z kamerą umieszczoną za plecami statku kosmicznego, ten space shooter utrzymany jest w dość mrocznym klimacie i może stanowić sporą niespodziankę.

Cygni: All Guns Blazing od KeelWorks na PS5 to kolejny space shooter na liście, ale tym razem w pseudo 3D i z widokiem z góry.

Dauntless od Phoenix Labs na PS5 to remaster gry sprzed dwóch lat opierającej się na eksploracji świata fantasy przez czteroosobową grupę znajomych, bądż też samemu. Ponoć tytuł powstaje po to aby przedstawić możliwości silnika Unreal Engine 5 gdyż wydawcą gry jest Epic Games wydał deweloperom takie zlecenie.

Dying Light 2 od Techland na PS5 jest kolejną grą polskiego dewelopera która tym razem ukaże się trochę później. Gra to przygodowa gra akcji z elementami RPG i widokiem z oczu rozgrywająca się w dystopijnym świecie opanowanym przez zombie i nie tylko.

Gods and Monsters od Ubisoft Quebec na PS5 to gra typu Action RPG z otwartym światem osadzona w świecie antycznej grecji. Tytuł jest produkowany przez deweloperów odpowiedzialnych za AC: Odyssey więc o tamtych teranach i tamtych czasach wiedzą sporo.

MicroMan od Glob Games Studio Sp. z o.o. na PS5 to kolejna polska gra w zestawieniu. Jeżeli zastanawiałeś się nad tym jak wygląda życie człowieka pomniejszonego o 100 razy to będziesz miał okazję by sprawdzić to osobiście na nowej konsoli Sony.

Moonray od Everything is Full of Gods LLC na PS5 to gra akcji podobna do Bloodborne ale utrzymana w całkowicie innej stylistyce, zamiast gotyckiego Londynu trafimy tutaj do surrealistycznego świata przyszłości.

Path of Exile 2 od Grinding Gear Games na PS5 to klasyczna gra MMO RPG wzorem Diablo, bezpośrednia konkurencja dla nadchodzącej gry Diablo IV utrzymanej w ciężkich klimatach fantasy. Jest to gra darmowa typu free to play. W porównaniu do pierwszej części, poprawie uległa oprawa graficzna, mechanika, dodano też całkowicie nowy scenariusz.

Rainbow Six Quarantine od Ubisoft na PS5 to odmiana klasycznej serii utrzymana w klimatach survival horroru. W grze bierzemy udział w walce z zagrożeniem pasożytniczym walcząc w 3 osobowych grupach.

To już wszystkie gry o których wiemy, że ukażą się w przeciągu roku od premiery PS5, pozostały nam tytuły które nie mają sprecyzowanej daty premiery i mogą a raczej na pewno ukażą się później.

Leave a Reply