Cyberpunk 2077, recenzja gry w wersji na PS4 Slim

Ocena gry:

Rating: 4 out of 10.

Zachodni dziennikarze z renomowanego portalu o grach (IGN) ocenili grę Cyberpunk 2077 w wersji na PS4 (oraz Xbox One), na taką recenzję z pewnością czekali gracze jeszcze przed premierą, ale niekoniecznie twórcy z DC Projekt RED dlatego postanowili nie rozsyłać płytek z grą na starsze konsole do recenzji portalom o grach, jak widać przeliczyli się bo grę i tak zrecenzowano.

Nie wszyscy posiadacze PS5 może o tym wiedzą ale na chwilę obecną Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 5 nie miał premiery i nie znajduje się w sprzedaży! Ludzie którzy grają w grę na PS5 grają z włożoną w konsolę płytą z PS4! Grają w trybie kompatybilności i gra chodzi płynniej i wygląda trochę lepiej. To tak jakby ktoś czekał na recenzję gry na PS5, z tym trzeba poczekać do wiosny kiedy gra trafi do sprzedaży.

Wracają do recenzji gry na PS4, dziennikarze proszą graczy aby nie grali w tę grę na starej konsoli Sony… Wspominają o tym, że w porównaniu z wersją na PC to całkowicie inna gra, że strasznie wolno chodzi, męczy oczy, zawiesza się, działa w 720p, klatki potrafią spaść do 10FPS, bo normalnie gra działa może w 20FPS… Widać IGN postanowił ostrzec graczy bo na koniec prosi aby szli do sklepu i żądali zwrotu pieniędzy! Portal wystawił grze ocenę 4/10.

https://www.ign.com/videos/cyberpunk-2077-xbox-one-series-xs-and-ps4-tested-early-framerate-analysis-results